ماکرو سافت آفيس پاورپوينت

فراهم سازي امكانات گسترده آموزش الكترونيكي بدون پرداختن به زيرساختهاي اصلي و اوليه آن، نتيجه مطلوبي را به دنبال نخواهد داشت. يكي از زيرساختهاي اصلي فناوري اطلاعات، ارتقاء سطح سواد اطلاعاتي كاربران و آشنا ساختن ايشان با مفاهيم پايه فناوري اطلاعات و ارتباطات است.سرفصلهاي اين دوره آموزشي بر مبناي استاندارد بين‌المللي ICDL (International Computer Driving Licence) عبارتند از: مفاهيم پايه فناوري اطلاعات؛ مديريت فايل‌ها. سيستم عامل؛ برنامه‌هاي کاربردي شامل واژه‌پرداز (Word)، صفحه گسترده (Excel)، بانک اطلاعاتي (Access)، برنامه مهارت ارائه (Power Point) و نيز برنامه مرورگر اينترنت (Internet Explorer).

 

ضمانت نامه های بانکی

ضمانت نامه های بانکی (ریالی)

 

ماکرو سافت آفيس اکسس

هر نوع عمل يا اقدام به عمل براي مخفي کردن يا تغيير ظاهر هويت عوايد نامشروع به طوري که وانمود شود از منابع نامرئي سرچشمه گرفته است، پولشويي گويند اين اعمال زماني اتفاق مي‌افتد که درآمدهاي کسب شده توجيه قانوني نداشته و براي اين که از حالت غيرقانوني خارج شوند و شکل پول‌هاي معمول را به خود بگيرند، بوسيله پولشويي، تطهير مي‌شوند. به عبارت ساده‌تر قانوني کردن درآمدهاي غير قانوني، مشروع کردن پول‌هاي نامشروع و تطهير پول‌هاي حرام و يا تبديل پول‌هاي کثيف ناشي از اعمال خلاف به پول‌هاي تميز و پاک، پولشويي مي‌باشد.

 

ماکرو سافت آفيس ورد

هر نوع عمل يا اقدام به عمل براي مخفي کردن يا تغيير ظاهر هويت عوايد نامشروع به طوري که وانمود شود از منابع نامرئي سرچشمه گرفته است، پولشويي گويند

 

ماکرو سافت آفيس اکسل

هر نوع عمل يا اقدام به عمل براي مخفي کردن يا تغيير ظاهر هويت عوايد نامشروع به طوري که وانمود شود از منابع نامرئي سرچشمه گرفته است، پولشويي گويند

 

مفاهيم پايه فناوري اطلاعات و ارتباطات

مفاهيم پايه فناوري اطلاعات و ارتباطات

 

راه کار هاي مبارزه با پولشويي

پديده پول‌شويي به هر اقدامي كه موجب قانوني جلوه‌دادن پول‌هاي حاصل از فعاليت‌هاي نامشروع يا غيرقانوني است اطلاق مي‌گردد كه داراي آثار زيان‌بار اقتصادي، اجتماعي، سياسي و فرهنگي است. با توجه به متنوع‌بودن روش‌هاي كسب سود حاصل از اعمال خلاف، شيوه‌هاي پول‌شويي نيز متنوع بوده و به عواملي همچون جرم، نوع سيستم اقتصادي و قوانين و مقررات كشوري كه در آن جرائم صورت مي‌گيرد و يا پول در آن كشور تطهير مي‌گردد بستگي دارد. در اين مقاله پس از ارائه تعاريف و روش‌هاي پول‌شويي و اثرات آن بر اقتصاد، پديده‌ پول‌شويي در ايران و سياست‌ها و راهكارهاي مبارزه با تطهير پول مورد بررسي قرار گرفته است.

 

حقوق بانکی

وصول طلب به استناد قراردادهای عادی مستلزم مراجعه به محاکم دادگستری و طرح دعوی و طی تشریفات رسیدگی و گرفتن حکم و در آخر درخواست صدور اجراییه و اجرای حکم است. در حالی که وصول طلب بانک¬ها به استناد قرادادهای رسمی که لازم الاجرا هستند و نیز به استناد قرادادهایی که طبق مادۀ 15 تنظیم و متعقد گردیده و در حکم اسناد لازم الاجرا محسوب می¬شوند از طریق دفاتر اسناد رسمی و اجرای ثبت بدون تشریفات رسیدگی انجام می¬شود.

 

معرفت و بصیرت حسینی

در زمان امام حسین (ع) روش رهبری خیلی عوض شده بود، از زمین تا آسمان تغییر کرده بود. یک خط که می‌خواهد به موازات خط دیگر امتداد پیدا کند، اگر یک ذره از موازات خارج شود، ابتدا فاصله کمی ‌از خط دیگری پیدا می‌کند، ولی هر چه ادامه پیدا کند فاصله‌اش زیادتر می‌شود. در شصت سال قبل، در زمان پیغمبر اکرم وقتی مردم می‌خواهند مرکز دینی اسلام را ببینند، چه می‌بینند؟

 

مدیریت دانش سازمانی

دانش و مدیریت آن از ابعاد و دیدگاه‌های مختلفی قابل بررسی است. اما قبل از پرداختن به معانی و مفاهیم مدیریت دانش لازم است یکسری از مفاهیم مرتبط با مفهوم دانش و آنچه كه در ذهن افراد به‌عنوان محتویات فكری مطرح می‌باشد و ویژگی‌های هرکدام از آنها با عناوین مشخص تشریح گردد تا ساخت ذهنی و شناختی مناسبی برای درک و جذب مباحث مربوط به مدیریت دانش در نزد خوانندگان تشکیل گردد

 

سلامت اداری و مبارزه با فساد

فساد پدیده‌ای است که کم‌وبیش در کلیه کشورهای جهان وجود دارد. اما نوع، شکل، میزان و گستردگی آن در هر کشور متفاوت است، همانطور که نتایج و پیامدهای آن نیز بنابر نوع سازمان سیاسی و اقتصادی و سطح توسعه‌یافتگی تفاوت دارد. اما درهرصورت فساد موجب انحطاط است، سیاست‌های دولت را در تضاد با منافع اکثریت قرار می‌دهد، باعث هدر رفتن منافع ملی می‌شود. و به کاهش اثربخشی دولت‌ها در هدایت امور می‌انجامد و از این طریق اعتماد مردم نسبت به دستگاه‌های دولتی و غیردولتی کاهش‌یافته، بی‌تفاوتی، تنبلی و بی‌کفایتی افزایش می‌یابد. فساد، اعتقاد و ارزش‌های اخلاقی جامعه را متزلزل می‌کند، هزینه انجام کار را افزایش می‌دهد و رشد و رقابت‌پذیری را دشوار می‌سازد.

 

آسیب شناسی خانواده

از نظر روان‌شناسی، اعضای خانواده علاوه بر این‌که در یک فضای فیزیکی و روانی به سر می‌برند، هریک، عضوی از یک مجموعه هستند که این مجموعه دارای قواعد، نقش، ساختار قدرت، الگوهای رفتاری، وظایف عملکرد و اهداف منحصر به فردی است. به همین علت است که هر خانواده ویژگی مخصوص خود را دارد. ضمن این‌که در خانواده نیازهای جسمی، عاطفی و روانی اعضا برآورده می‌شود.

 

راهنمای سفیران سلامت

سلامت، پلی است که بر دو ستون استوار شده است و استحکام این دو ستون برای برقراری پل سلامت ضرورت دارد. این دو ستون عبارتند از خودمراقبتی و مهربانی. این دو ستون، ارتباط پل سلامت را با دو دنیای مختلف برقرار می‌کنند؛ دنیای درون و دنیای بیرون. این حس آزادی که شما می‌توانید بین دنیاها و دیدگاه‌های گوناگون به‌آسانی حرکت کنید، مشخصه سلامت شماست. خودمراقبتی و مهربانی، نخستین تجلیات انرژی زندگی هستند که در کنار هم سلامت را پایه‌ریزی می‌کنند و زمینه‌ساز جریان آزاد انواع دیگر انرژی می‌شوند. اگر هرکدام از این دو پل (خودمراقبتی و مهربانی) تضعیف یا تخریب شود، سلامت پل (زندگی سالم و سازگارانه) به خطر می‌افتد اما اگر هر دو مستحکم باشند، پیمودن مسیر آسان می‌شود.

سوابق کاری ما (2)