واحد آموزش موسسه مطالعات  منابع انسانی راهبران توسعه، از سال 1382 فعالیت خود را با برگزاری دوره‌های آموزشی در حیطه اداری- مالی با هدف ارتقا و بروزرسانی سطح علمی کارکنان دولت آغاز نمود.

حفظ استانداردهای بالای آموزشی و ارائه بهینه دوره‌های آموزشی در این موسسه، در جلب اعتماد بسیاری از سازمان‌ها و ادارات دولتی و خصوصی موثر بوده است.

واحد آموزش موسسه، اکنون با برخورداری از پشتیبانی هیات علمی نام آشنا و موفق در این عرصه توانسته است مخاطبین متنوع و زیادی را از بخش های مختلف ادارات و ارگان‌های دولتی جذب نماید و بیشتر از پیش  با امکان برگزاری دوره های آموزشی حضوری، نیمه‌حضوری و هم چنین سمینارهای آموزشی و شراکت در برگزاری آنها خدمات خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

واحد آموزش به منظور صرفه جویی در وقت، هزینه و اجتناب از ترک محل خدمت تعدادی از دوره ها را به صورت  غیرحضوری  برنامه ریزی کرده است. در این راستا تلاش شده است از روش های متنوعی بهره گرفته شود که بنابر نیاز سازمان متقاضی، هر یک از روش‌های ذیل پیاده‌سازی گردد. ارائه محتوای آموزشی از طریق فایل پی دی اف، درسنامه ها، کتاب، محتوای چندرسانه ای(مولتی مدیا) و به صورت الکترونیکی از طریق سیستم مدیریت آموزشی الکترونیکی (LMS) ،از جمله روش‌هایی است که در راستای تحقق برنامه فعلی ارائه می‌شود.

هم چنین این موسسه سابقه برگزاری دوره های تخصصی ویژه سازمان ها را دارد که بسته به نیازهای آموزشی سازمان متقاضی دوره‌های ویژه طراحی و اجرا می‌گردد. در این خصوص می‌توان به دوره ارزیابی تاثیرات اجتماعی فرهنگی(اتاف) و یا دوره‌های 12گانه ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد ویژه معاونت اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران اشاره کرد.

در اجرای بند (4) بخشنامه شماره 1834/200 مورخ 30/1/1390 (موضوع نظام آموزش کارمندان دولت)، دستگاه‌های اجرایی و مراکز و مؤسسات آموزشی تأیید صلاحیت شده توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، موظفند برای ارائه آموزش‌های کارکنان دولت از مدرسانی که گواهینامه صلاحیت تدریس دارند استفاده نمایند. در همین راستا این مرکز آموزشی، دوره‌های آموزشی تربیت مدرس (TOT)را برنامه‌ریزی و اجرا می‌نماید.

 

 

 

 

سوابق کاری ما (2)